دلسلات

بسته بندی /‌ ‌نشانه

چالش

“دلسلات یک برند روسی است.”
این تاکید مشتری و مهمترین چالش ما در این پروژه بود.
روسیه کشوری پهناور با آب و هوای سرد است. از همین رو عمده مردم علاقه مند یا بهتر بگوییم عاشق شکلات هستند. به همین دلیل در این کشور توجه ویژه ای به بسته بندی این قبیل محصولات می‌شود. برند دلسلات نیز با هدف کسب سهم از این بازار ارایه دهنده آجیل ایرانی با پوششی از شکلات ایتالیایی است. نام دلسلات -لغتی ایتالیایی است- نیز با همین هدف انتخاب شد.
چالش اصلی ما در یک کلام این بود: “طراحی هویت برند دلسلات با هدف بازار روسیه به شکلی که حضوری گیرا، قوی و موفق را تضمین کند.”

بسته‌بندی لوکس دلسلات

راه‌حل

ما تحقیق و مطالعه را ابتدا روی فرهنگ روسیه معطوف کردیم. رنگ ها، غذاها، برندهای شکلاتی محبوب مردم، بازار شیرینی و شکلات، طرح بسته بندی ها، باورهای مردم روسیه و به خصوص خود برند دلسلات و محصولات آن مد نظر ما بود. ما برای داشتن درکی روشن تر از پروژه مجبور به امتحان مقداری از این محصول هم شدیم تا حس مشتری را کاملا درک کنیم! آجیل با روکشی شکلاتی، خوشمزه بود و ما را به روزهای شیرین کودکی برد، لبخند همه اهالی ترنج پس از صرف دلسلات حاصل همین احساس بود. بله، این خود بهترین ایده ممکن است. لبخند، آجیل با روکش شکلات، رنگ های رویایی که مثل حباب در حال پروازند، همه نشانه های دنیای شیرین کودکی است، شاد، خندان و رویایی.

درباره این پروژه

پروسه‌‌های طی شده:

طراحی نشانه، طراحی بسته بندی

رسانه‌های طراحی شده:

طراحی بسته‌بندی

نرم‌افزارهای استفاده شد:

ایلاستریتور، اسکو

سهیم بودند:

۳ نفر برای موفقیت این پروژه سخت کوشیدند.

یاری رسانده‌اند:

تشکر فراوان از آقای اریک فئودور

زمان صرف شده:

تکمیل این پروژه دو هفته زمان برد.

انرژی گرفتیم:

۶۳ استکان چــای توسط ۳ نفر

انگیزه گرفتیم:

لبخند ترنجی‌ها پس از تست محصول