هدایای تبلیغاتی خلاق به شیوه ترنج

آنچه در این مطلب می‌خوانید :

هدایای تبلیغاتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در دنیایی که رقابت بین کمپانی ها بسیار فشرده شده است گزینه های زیادی برای مخاطبین وجود دارد که ممکن است در انتخاب این که کدام محصول یا کدام کمپانی یا کدام خدمات بهتر است، دچار تردید شوند.صاحبان کسب و کارها چندین سال است که به دنبال ارتباط بیشتری با مشتریان خود هستند تا تاثیرگذاری زیادی روی مخاطبان داشته باشند. در این میان راه حل های زیادی وجود دارد که یکی از آن ها می‌تواند هدایای تبلیغاتی باشد.

هدایای تبلیغاتی با مخاطب این چنین سخن می‌گوید که ما هستیم و مزیت های رقابتی ما این هاست. اما سوال اینجاست که کدام یک از هدایای تبلیغاتی مناسب مشتریان‌مان است؟

ما می‌توانیم نسبت به اهداف سازمان خود و سیاست ها و خدماتی که ارائه می‌دهیم، هدایای تبلیغاتی مناسبی را انتخاب کنیم تا حداکثر تاثیر را بر روی مخاطب بگذارد.

از جمله سوالاتی که قبل از انتخاب هدایای تبلیغاتی باید از خود پرسید این چنین است:

  • هدف من از تبلیغات چیست؟
  • بهانه من برای تبلیغات چیست؟
  • مخاطب هدف من برای تبلیغات کیست؟
  • بودجه من برای تبلیغات چقدر است؟
  • مکان و محل ارائه تبلیغات من کجاست؟

 

بحث صرفا قیمت هدایای تبلیغاتی نیست، ارزشی که برای خود می‌دانید، کیفیت ارائه و بسته بندی ، زیبایی و خاص بودن و مهم تر از همه زمانی که برای تهیه و آماده سازی هدایا صرف می‌شود، ازجمله نکات مهم در انتخاب هدایای تبلیغاتی است.

هدایای تبلیغاتی به شیوه ترنج

باید این را در نظر داشته باشیم که مهمترین هدف هدایای تبلیغاتی ایجاد حس خوب و ماندگار در ذهن مخاطبان ما است. هدایای تبلیغاتی باید تاثیر مثبتی روی مشتریان خود بگذارد، مهم این است مشتری از هدایای تبلیغاتی ما به صورت طولانی استفاده کند، واضح است که در صورت بی کیفیت یا معیوب بودن تصویر ناخوشایندی از برندتان در ذهن مخاطب می‌ماند.

امروزه انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی در سراسر بازار وجود دارد اما هدیه تبلیغاتی ای ماندگار است و در ذهن ها می‌ماند که خلاقانه باشد. شاید تصور کنید که داشتن ویژگی های منحصر به فرد و خلاقانه در هدایای تبلیغاتی شما باعث گران تر شدن آن شود، اما در بسیاری از مواقع اینطور نیست و حتی ممکن است هدایای تبلیغاتی خلاقانه شما باعث کاهش هزینه های تبلیغاتی شما شود.

هدایای تبلیغاتی به شیوه ترنج

طبق سنت هر ساله همه ما در ترنج در اوایل اردیبهشت ماه از طبیعت بکر دامنه سهند در اولین ساعات روز، گل های محمدی تر و تازه دست چین می‌کنیم. ما این گل هارا زیر نور آفتاب خشک می‌کنیم، پاک می‌کنیم و داخل ظروف شیشه ای می‌ریزیم. اما این تنها اولین قدم ما بود. طراحی جعبه، طراحی دفترچه، طراحی لیبل ،چاپ و اماده سازی و بسته بندی آن از دیگر مراحل کار ما بود.

ما سعی کردیم در طراحی جعبه به عنوان اولین چیزی که مشتری آن را لمس می‌کند نهایت دقت و ظرافت را بکار ببریم هنگامی که از جعبه شیک و مقاوم در صنعت بسته بندی حرف می‌زنیم، اولین گزینه می‌تواند جعبه سخت یا هارد باکس باشد. مقاومت این جعبه ها به علت قرار گرفتن چند مقوا کنار هم بسیار زیاد هست.

هدایای تبلیغاتی به شیوه ترنج

علاوه بر این ما برای مشتریان خود بصورت اختصاصی دفترچه ای را طراحی و داخل جعبه قرار دادیم تا قدردانی و تشکر خود را صمیمانه نشان دهیم.

در این پروسه پر زحمت و پر انرژی ، تنها انگیزه تیم ترنج لبخندی بود که بعد از گرفتن هدیه بر لبان مشتری ما شکل می‌گرفت. ما تلاش می‌کنیم تا این لبخند همیشگی از طرف ترنج باشد.

گل محمدی

گل محمدی  یک رقم دورگه از ترکیب گل‌های رز گالیکا و نسترن شیرازی است. پیشینهٔ پرورش گل سرخ مربوط به دوران هخامنشی و منطقه کاشان برمی‌گردد.

زمان بازشدن گل‌ها در اوایل اردیبهشت تا اوایل تیرماه می‌باشد.دوام گل حداکثر یک روز بوده و بعد از آن به رنگ صورتی خوشرنگ در می آید و گلبرگ‌ها به سفید می‌گراید و با اندک نسیمی گلبرگ‌ها پرپر شده و می‌ریزند.

هدایای تبلیغاتی به شیوه ترنج